Zapraszamy Panie na spotkanie (24 luty) forma on-line „Dziecko wewnętrzne – kim jest i dlaczego warto się nim zaopiekować?”

Pojęcie wewnętrznego dziecka pochodzi między innymi z pracy Erica Berna, mówił o nim także Jung. Każdy z nas nosi je w sobie, bez znaczenia czy ma 12 czy 80 lat.

Wewnętrzne dziecko to Ty, kiedy cieszysz się wizytą w wesołym miasteczku lub aquaparku, idziesz na lody czy buszujesz w poszukiwaniu nowej książki w księgarni. To radość z jeżdżenia na rolkach, zrobienia udanego zdjęcia czy otrzymanego prezentu. To również nieprzyjemne, ale także bardzo dziecięce emocje związane ze strachem przed krytyką szefa, wstydem o to, że palnęliśmy gafę w towarzystwie czy lękiem przed odrzuceniem w związku.

Czytaj dalej Zapraszamy Panie na spotkanie (24 luty) forma on-line „Dziecko wewnętrzne – kim jest i dlaczego warto się nim zaopiekować?”

Daj drugie życie… dziecięcym ubrankom! Przyjdź do naszego Sklepiku Charytatywnego

Raz jeszcze przypominamy i zapraszamy do Sklepiku Charytatywnego. W każdy czwartek, w godz. 9-16 w siedzibie Fundacji przy ul. Wojska Polskiego 96/3 w Szczecinie, każdy może zakupić ubranka dziecięce przekazane przez naszych darczyńców, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na realizację celów statutowych naszej Fundacji.

Czytaj dalej Daj drugie życie… dziecięcym ubrankom! Przyjdź do naszego Sklepiku Charytatywnego

Co „zasialiśmy” w 2020 roku? – podsumowanie działań Fundacji Donum Vitae

2020 rok był dla Fundacji pełen wyzwań, pojawiły się trudności.
Z niektórymi planowanymi inicjatywami nie mogliśmy wystartować.
Na szczęście znaczną część naszych działań mogliśmy zmodyfikować
i realizować je za pośrednictwem internetu.

Niewątpliwie 2020 rok był czasem „siania” i mamy nadzieję,
że w 2021 roku uda nam się zebrać plony.

Czytaj dalej Co „zasialiśmy” w 2020 roku? – podsumowanie działań Fundacji Donum Vitae

Pomagaj bezpłatnie! Wesprzyj Fundację Donum Vitae przy okazji zakupów w internecie!

Wielu z nas robi dziś znaczną cześć zakupów przez internet. Od teraz przy okazji tych zakupów możesz wspierać działania Fundacji Donum Vitae.

Wystarczy, że wejdziecie na https://fanimani.pl/donumvitae/ i wybierzecie sklep. Wy zrobicie zakupy jak zwykle, a Fundacja otrzyma średnio 2,5% wydanej kwoty na konto by realizować założone cele. Co najważniejsze – nie zapłacicie ani grosza więcej za swój zakup!

Czytaj dalej Pomagaj bezpłatnie! Wesprzyj Fundację Donum Vitae przy okazji zakupów w internecie!

Między nami kobietami – kolejne spotkanie dla kobiet już 18 listopada! Tym razem forma on-line

Tym razem temat spotkania to: Między nami Kobietkami o odkrywaniu kobiecości na każdym etapie życia…. Spotkanie dedykowane jest dla: Dziewcząt i Kobiet (Panny, Żony, Mamy)

Poprowadzi je położna, doradca laktacyjny, familjolog: Ewelina Grzyb. Szczęśliwa żona i mama 4-ki dzieci.

Czytaj dalej Między nami kobietami – kolejne spotkanie dla kobiet już 18 listopada! Tym razem forma on-line

Pomóż nam pomagać! Daj drugie życie… dziecięcym ubrankom! Zapraszamy do Sklepiku Charytatywnego

Od 22 października rozpoczynamy działania Sklepiku Charytatywnego prowadzonego przez Fundację. Idea jest prosta a korzyści mnóstwo! W Sklepiku będzie można zakupić ubranka dla swoich pociech (dzieci do 3 lat), wydając symboliczną kwotę. Można także przekazać ubranka do Sklepiku. Dołożymy starań aby znalazły „nowy dom”.

Czytaj dalej Pomóż nam pomagać! Daj drugie życie… dziecięcym ubrankom! Zapraszamy do Sklepiku Charytatywnego

Ja czuję, ja żyję! Zapraszamy Panie na spotkanie warsztatowe o emocjach.

Emocje to towarzysz naszego codziennego dnia. Nieustanie informują nas o naszej sytuacji życiowej. Choć w sytuacjach kryzysowych i trudnych wolelibyśmy nie odczuwać emocji które są przykre, faktem jest że wszystkie emocje, których doświadczamy są dobre i są nam potrzebne.

Jak więc „zarządzać” swoimi emocjami? W jaki sposób kochać je wszystkie? I jak wykorzystywać je w celu poprawienia swojego losu? Zapraszamy na spotkanie warsztatowe o emocjach, na którym spróbujemy odnaleźć odpowiedzi na powyższe pytania.

Czytaj dalej Ja czuję, ja żyję! Zapraszamy Panie na spotkanie warsztatowe o emocjach.