Nowa odsłona strony o naprotechnologii! Zapraszamy: www.napro.donumvitae.pl

Od jakiegoś czasu trwają pracę nad lepszą funkcjonalnością naszych stron internetowych i odświeżeniem ich wizerunku. Małymi kroczkami, po kolei, pracujemy nad 3 stronami, które obrazują 3 obszary działań Fundacji. Tak różne, a zarazem tak mocno zazębiające się! Zapraszamy na stronę poświęconą trosce o płodność. Dedykujemy ją wszystkim, dla których zdrowie prokreacyjne jest ważne. Szczególnie tym osobom, które napotkały trudności w staraniach się o potomstwo.

Czytaj dalej Nowa odsłona strony o naprotechnologii! Zapraszamy: www.napro.donumvitae.pl

Indywidualne spotkania w Poradni Życia Rodzinnego dla narzeczonych

W ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa oboje narzeczeni są zobowiązani do uczestnictwa w indywidualnych spotkaniach z doradcą życia rodzinnego.

Drodzy narzeczeni, jeżeli nie udaje się Wam znaleźć Parafialnej Poradni Życia Rodzinnego, w której możecie zrealizować indywidualne spotkania lub po porostu chcecie wybrać właśnie naszą Poradnię – zapraszamy!

Czytaj dalej Indywidualne spotkania w Poradni Życia Rodzinnego dla narzeczonych

Dziękujemy narzeczonym za okazane zaufanie i liczny udział w kursach przedmałżeńskich!

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią, z powodzeniem udaje nam się za zgodą księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, realizować nauki przedmałżeńskie w formie on-line. W kursach, które odbyły się w ubiegłym roku wzięło udział 81 par!

Tylko w tym roku z naszych kursów dla narzeczonych korzystało już 40 par! Z 11 parami realizujemy obecnie kurs we wtorki, a kolejnych 15 par rozpocznie kurs już w ten weekend!

Czytaj dalej Dziękujemy narzeczonym za okazane zaufanie i liczny udział w kursach przedmałżeńskich!

Zapraszamy Panie na spotkanie (24 luty) forma on-line „Dziecko wewnętrzne – kim jest i dlaczego warto się nim zaopiekować?”

Pojęcie wewnętrznego dziecka pochodzi między innymi z pracy Erica Berna, mówił o nim także Jung. Każdy z nas nosi je w sobie, bez znaczenia czy ma 12 czy 80 lat.

Wewnętrzne dziecko to Ty, kiedy cieszysz się wizytą w wesołym miasteczku lub aquaparku, idziesz na lody czy buszujesz w poszukiwaniu nowej książki w księgarni. To radość z jeżdżenia na rolkach, zrobienia udanego zdjęcia czy otrzymanego prezentu. To również nieprzyjemne, ale także bardzo dziecięce emocje związane ze strachem przed krytyką szefa, wstydem o to, że palnęliśmy gafę w towarzystwie czy lękiem przed odrzuceniem w związku.

Czytaj dalej Zapraszamy Panie na spotkanie (24 luty) forma on-line „Dziecko wewnętrzne – kim jest i dlaczego warto się nim zaopiekować?”

Daj drugie życie… dziecięcym ubrankom! Przyjdź do naszego Sklepiku Charytatywnego

Raz jeszcze przypominamy i zapraszamy do Sklepiku Charytatywnego. W każdy czwartek, w godz. 9-16 w siedzibie Fundacji przy ul. Wojska Polskiego 96/3 w Szczecinie, każdy może zakupić ubranka dziecięce przekazane przez naszych darczyńców, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na realizację celów statutowych naszej Fundacji.

Czytaj dalej Daj drugie życie… dziecięcym ubrankom! Przyjdź do naszego Sklepiku Charytatywnego

Co „zasialiśmy” w 2020 roku? – podsumowanie działań Fundacji Donum Vitae

2020 rok był dla Fundacji pełen wyzwań, pojawiły się trudności.
Z niektórymi planowanymi inicjatywami nie mogliśmy wystartować.
Na szczęście znaczną część naszych działań mogliśmy zmodyfikować
i realizować je za pośrednictwem internetu.

Niewątpliwie 2020 rok był czasem „siania” i mamy nadzieję,
że w 2021 roku uda nam się zebrać plony.

Czytaj dalej Co „zasialiśmy” w 2020 roku? – podsumowanie działań Fundacji Donum Vitae

Pomagaj bezpłatnie! Wesprzyj Fundację Donum Vitae przy okazji zakupów w internecie!

Wielu z nas robi dziś znaczną cześć zakupów przez internet. Od teraz przy okazji tych zakupów możesz wspierać działania Fundacji Donum Vitae.

Wystarczy, że wejdziecie na https://fanimani.pl/donumvitae/ i wybierzecie sklep. Wy zrobicie zakupy jak zwykle, a Fundacja otrzyma średnio 2,5% wydanej kwoty na konto by realizować założone cele. Co najważniejsze – nie zapłacicie ani grosza więcej za swój zakup!

Czytaj dalej Pomagaj bezpłatnie! Wesprzyj Fundację Donum Vitae przy okazji zakupów w internecie!

Między nami kobietami – kolejne spotkanie dla kobiet już 18 listopada! Tym razem forma on-line

Tym razem temat spotkania to: Między nami Kobietkami o odkrywaniu kobiecości na każdym etapie życia…. Spotkanie dedykowane jest dla: Dziewcząt i Kobiet (Panny, Żony, Mamy)

Poprowadzi je położna, doradca laktacyjny, familjolog: Ewelina Grzyb. Szczęśliwa żona i mama 4-ki dzieci.

Czytaj dalej Między nami kobietami – kolejne spotkanie dla kobiet już 18 listopada! Tym razem forma on-line