Program Dofinansowania Leczenia Niepłodności Metodą Naprotechnologii – rusza zbiórka na wydruk materiałów promocyjnych

Wszyscy dobrze wiemy, jak duża jest skala problemu niepłodności. Temat jest bardzo delikatny. Na tyle, że czasem ciężko go podjąć. Czasem nie wiadomo w jaki sposób… Dlatego konkretna informacja i konkretna, fachowa pomoc jest niezbędna. Wszystkich, którzy chcą się włączyć w niesienie tej pomocy, prosimy o wsparcie.

Czytaj dalej Program Dofinansowania Leczenia Niepłodności Metodą Naprotechnologii – rusza zbiórka na wydruk materiałów promocyjnych

Już 30 lipca (czwartek), kolejne spotkanie: „O kobiecym zdrowiu i nie tylko…”! Tym razem forma on-line

Bardzo się już za Wam stęskniliśmy! Chcemy powolutku wracać do kolejnych spotkań w ramach naszego wartościowo spędzanego czasu w kobiecym gronie. Co prawda, z różnych względów nie będzie to możliwe jeszcze w formie osobistej ale zapraszamy na wspaniałe spotkanie on-line. Zapraszamy już 30-go LIPCA (czwartek) o godzinie 19.00!

Temat naszego spotkania dla kobiet będzie brzmiał: Konflikty wewnętrzne – skąd w nas tyle sprzeczności?

Czytaj dalej Już 30 lipca (czwartek), kolejne spotkanie: „O kobiecym zdrowiu i nie tylko…”! Tym razem forma on-line

Fundacja Donum Vitae poszukuje wolontariuszy!

Chcemy zmieniać świat! Na lepszy! Dołącz i zmieniaj go razem z nami!

Jako Fundacja troszczymy się o życie (płodność), zdrowie, rodzinę. Promujemy dobrą medycynę, naturalnej prokreacji – naprotechnologie. Organizujemy spotkania dla kobiet, prowadzimy kursy dla narzeczonych. W planach są spotkania dotyczące wychowania, dla rodziców. A nawet prowadzenie sklepiku charytatywnego! Nie pozostajemy też obojętni wobec spraw delikatnych i ostatecznych. Wspieramy rodziców, którzy stracili dzieci przed narodzeniem.

Kogo poszukujemy?

Czytaj dalej Fundacja Donum Vitae poszukuje wolontariuszy!

Kursy dla narzeczonych on-line. Kolejne terminy!

Z uwagi na duże zainteresowanie i istniejącą potrzebę odbycia kursu dla narzeczonych informujemy, że udało nam się zgromadzić kadrę, która poprowadzi kolejne kursy w formie on-line.
Dwa kursy odbędą się w najbliższym czasie! Do wyboru kurs weekendowy lub spotkania w tygodniu. Zapraszamy wszystkich, których data ślubu jest coraz bliższa i nie mieli szansy jak dotąd odbyć kursu dla narzeczonych.

Czytaj dalej Kursy dla narzeczonych on-line. Kolejne terminy!

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa w formie on-line. Już 8 maja!

8-go maja 2020r., w piątek, rozpocznie się kurs dla narzeczonych. Przypominamy, że kurs jest częścią całościowego przygotowania do sakramentu małżeństwa. Chociaż nie jest prowadzony przy żadnej parafii, a jego koordynatorem jest Fundacja Donum Vitae, posiada akredytację Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Świadectwo jego ukończenia jest honorowane we wszystkich parafiach.

Czytaj dalej Przygotowanie do sakramentu małżeństwa w formie on-line. Już 8 maja!

Działamy dla Was nieustannie!

Od początku 2020 roku dzieli nas raptem kilka miesięcy, a w naszej Fundacji Donum Vitae tak wiele się wydarzyło! W ostatnich tygodniach, wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji, której nikt z nas nie przewidział. Stan epidemii wpływa na funkcjonowanie i życie każdego. Mimo wszystko, staramy się wzajemnie wspierać, a nasza Fundacja działa dalej. Dokładamy wszelkich starań, by nadal móc realizować naszą misję i postawione sobie cele.

Czytaj dalej Działamy dla Was nieustannie!