Terapeuta – Małgorzata Głowacka

Poznajmy się… Kilka słów o naszej terapeutce EFT

 

Obecnie jestem jedyną osobą pracującą w nurcie EFT w Województwie Zachodniopomorskim (11.2018 r.)  oraz jedyną z 7 osób w Polsce.

Kwalifikacje w zakresie Terapii Par w nurcie EFT uzyskałam w Budapeszcie, certyfikowane przez organizację:

  • ICEEFT (The International Centre For Exellence In Emotionally Focused Therapy)
  • TRI EFT Alliant.

Emotionally Fucused Therapy – EFT (Terapia Skoncentrowana na Emocjach) jest najnowszym odkryciem w zakresie terapii par. Jako jeden z niewielu nurtów na świecie jest monitorowany pod względem swej skuteczności. Jest naukowo udowodnioną metodą pracy z parami i jak dotąd najskuteczniejszą, odsetek związków wychodzących z kryzysu wynosi 70-75%.

Jestem również aktywnym członkiem:

Jestem mediatorem sądowym, wpisanym na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie oraz na listę mediatorów ds. karnych prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Szczecinie. Prowadzę sprawy sądowe i pozasądowe:

  • Cywilne
  • Rodzinne
  • Gospodarcze
  • Karne

Dodatkowo jestem certyfikowanym trenerem kompetencji miękkich z 12 letnią praktyką i zamiłowaniem do tworzenia autorskich narzędzi pracy z grupą.

Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Humanistycznym na kierunku Socjologia – specjalizacja: Socjologia Zachowań Ludzkich oraz na Wydziale Teologicznym kierunek Nauki o Rodzinie – specjalizacja: Doradztwo psychospołeczne rodzinne i mediacje.