Dziękujemy narzeczonym za okazane zaufanie i liczny udział w kursach przedmałżeńskich!

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią, z powodzeniem udaje nam się za zgodą księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, realizować nauki przedmałżeńskie w formie on-line. W kursach, które odbyły się w ubiegłym roku wzięło udział 81 par!

Tylko w tym roku z naszych kursów dla narzeczonych korzystało już 40 par! Z 11 parami realizujemy obecnie kurs we wtorki, a kolejnych 15 par rozpocznie kurs już w ten weekend!

Spotkania nadal odbywają się w formie on-line. Dokładamy starań aby charakter spotkań pozostał podobny jak w przypadku kursów, które prowadzimy w naszej Poradni. Zależy nam aby kursy dla narzeczonych, pomimo braku spotkania twarzą w twarz, były wartościowe, aby były dobrze przeżytym czasem. Podczas spotkań on-line, łączymy się z uczestnikami na platformie Zoom. Część zajęć ma charakter warsztatowy. Na każdym spotkaniu prowadzący są do dyspozycji narzeczonych, odpowiadają na wszelkie pytania.

Terminy najbliższych kursów, na które przyjmujemy zgłoszenia to:

Terminy rozpoczęcia kursów realizowanych w tygodniu (spotkania we wtorki; od 17:30 do około 20:30)

2021 ROK

  • 18 maja (do 8 czerwca)
  • 12 października (do 16 listopada)

Szczegółowy harmonogram uczestnicy otrzymują przed rozpoczęciem kursu.

Terminy kursów weekendowych w 2021 roku (potkania rozpoczynają się w piątek o godzinie 17-stej, kończą w sobotę wieczorem):

  • 18/19 czerwca
  • 9/10 lipca
  • 30/31 lipca
  • 20/21 sierpnia

Szczegółowy harmonogram uczestnicy otrzymują przed rozpoczęciem kursu. Zgłoszenia na kursy przyjmujemy przez formularz: http://poradnia.donumvitae.pl/zgloszenia-na-kurs/

Z serca dziękujemy naszej wspaniałej kadrze: księżom i małżonkom. Ich doświadczenie, zarówno osobiste, zawodowe i doświadczenie kapłańskie jest niezwykle cenne.

Dziękujemy także uczestnikom naszych kursów, za ich zainteresowanie i zaangażowanie. Jesteśmy przekonani, że te spotkania są czasem, który skłania narzeczonych do przemyślenia wielu ważnych kwestii, mających ogromne znaczenie w budowaniu wspólnego domu, wspólnym życiu i pogłębianiu relacji na drodze wiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

91 ÷ 13 =