Nowa odsłona strony o naprotechnologii! Zapraszamy: www.napro.donumvitae.pl

Od jakiegoś czasu trwają pracę nad lepszą funkcjonalnością naszych stron internetowych i odświeżeniem ich wizerunku. Małymi kroczkami, po kolei, pracujemy nad 3 stronami, które obrazują 3 obszary działań Fundacji. Tak różne, a zarazem tak mocno zazębiające się! Zapraszamy na stronę poświęconą trosce o płodność. Dedykujemy ją wszystkim, dla których zdrowie prokreacyjne jest ważne. Szczególnie tym osobom, które napotkały trudności w staraniach się o potomstwo.

Naprotechnologia to nie tylko pomoc dla par o obniżonej płodności- to bardzo precyzyjna metoda dla każdej kobiety (od czasu dojrzewania do premenopauzy włącznie), która pozwala dowiedzieć się więcej o sobie, swoim ciele i rozpoznawać pierwsze symptomy niektórych schorzeń. Korzystając z niej możemy dokładnie wyznaczyć najlepszy czas na wykonanie niektórych badań hormonalnych lub leczenia farmakologicznego.

Dla kogo jest naprotechnologia?

  • dla singli – dla kobiet pragnących żyć bardziej świadomie i monitorować swoje kobiece zdrowie,
  • dla narzeczonych – par przygotowujących się do nowej roli życiowej, jako matki i ojca, dzięki nauce obserwacji kobiecego cyklu, mogą podjąć współpracę z naturalnym cyklem kobiecej płodności, rozpoznać problemy ze zdrowiem i podjąć właściwe leczenie,
  • dla małżeństw – nie tylko tych mających problemy z poczęciem, ale dla każdego małżeństwa na każdym etapie wspólnego życia – planującego potomstwo, w czasie ciąży, w okresie karmienia oraz starającego się odłożyć poczęcie.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną, z informacjami na temat dofinansowanych wizyt lekarskich i leczenia niepłodności metodą naprotechnologii oraz z artykułami w Bazie Wiedzy, dostępnej na stronie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

64 + = 65