Pomóż nam pomagać! Daj drugie życie… dziecięcym ubrankom! Zapraszamy do Sklepiku Charytatywnego

Od 22 października rozpoczynamy działania Sklepiku Charytatywnego prowadzonego przez Fundację. Idea jest prosta a korzyści mnóstwo! W Sklepiku będzie można zakupić ubranka dla swoich pociech (dzieci do 3 lat), wydając symboliczną kwotę. Można także przekazać ubranka do Sklepiku. Dołożymy starań aby znalazły „nowy dom”.

W każdy czwartek, w godz. 9-16 w siedzibie Fundacji przy ul. Wojska Polskiego 96/3 w Szczecinie, każdy będzie miał możliwość zakupić ubranka dziecięce przekazane przez naszych darczyńców, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na realizację celów statutowych naszej Fundacji.

Do Sklepiku można także przekazywać ubranka. Przyjmujemy tylko ubranka w dobrym stanie, które nie są zniszczone. Jeżeli więc jesteś posiadaczką ubranek dziecięcych, które nadal cieszą oko i nadal z radością ubrałabyś w nie swoją pociechę, jedynie rozmiar już niestety jest nieodpowiedni… być może nie wiesz, co z tym dorobkiem zrobić… Zachęcamy do przekazania ubranek! Dołożymy starań aby zaczęły służyć kolejnemu dziecku.  

Dlaczego warto zakupić lub oddać ubranka do Sklepiku?
Wszyscy na tym zyskujemy!

  • Tekstylia, zaraz po plastiku, są drugim pod względem wielkości materiałem zanieczyszczającym naszą planetę. Daj im drugie życie! Przyczynisz się do zmniejszenia zanieczyszczenia naszego pięknego świata!
  • Ubranka dla dzieci bywają drogie, a noszone są czasami kilka razy – dzieci tak szybko rosną. Nie musisz kupować nowych ubranek – kup je w naszym Sklepiku!
  • W Sklepiku kupisz ubranka po preferencyjnych cenach, dostępnych na każdą kieszeń!

Całkowity dochód ze sprzedaży będzie przekazany na realizację celów statutowych Fundacji Donum Vitae – Twoje ubranka i dobry gest, pomogą nam pomagać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × = 8