Program Dofinansowania Leczenia Niepłodności Metodą Naprotechnologii – rusza zbiórka na wydruk materiałów promocyjnych

Wszyscy dobrze wiemy, jak duża jest skala problemu niepłodności. Temat jest bardzo delikatny. Na tyle, że czasem ciężko go podjąć. Czasem nie wiadomo w jaki sposób… Dlatego konkretna informacja i konkretna, fachowa pomoc jest niezbędna. Wszystkich, którzy chcą się włączyć w niesienie tej pomocy, prosimy o wsparcie.

Fundacja Donum Vitae oraz funkcjonująca w ramach Fundacji – Poradnia, działa coraz prężniej niosąc pomoc małżeństwom, które zmagają się z niepłodnością i nie doczekały się jeszcze upragnionego potomstwa. Dzięki hojności naszych darczyńców stworzyliśmy Program Dofinansowania Leczenia Niepłodności Metodą Naprotechnologii. Szczecin zyskał drugiego lekarza naprotechnologa. Kilku parom, które wiele lat bezskutecznie starały się o poczęcie a skorzystały z leczenia metodą naprotechnologii w Szczecinie – udało się! Czekamy z niecierpliwością na szczęśliwe rozwiązania!

Jednak nadal wiele osób, nie wie o możliwości skorzystania z dofinansowanych wizyt u specjalisty naprotechnologa w Szczecinie. Aby ta informacja mogła do nich dotrzeć, przygotowaliśmy plakaty i ulotki, które informują o tej możliwości oraz listę miejsc, gdzie chcielibyśmy je przekazać. Wiemy, że z pomocą zaprzyjaźnionych z Fundacją osób, te materiały zostaną dobrze spożytkowane. Bo w końcu oto chodzi – aby mnożyć dobro i nieść pomoc!

Potrzebujemy wydrukować około 7500 ulotek i 1000 plakatów. Każdy, kto chciałby dorzucić swoją cegiełkę do promocji Programu Dofinansowania Leczenia Niepłodności Metodą Naprotechnologii, może przekazać darowiznę, która zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wydruku plakatów i ulotek. Darowiznę można przekazać na konto Fundacji:

Tytuł wpłaty: naprotechnologia

Fundacja Donum Vitae

ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin

nr konta

86 2030 0045 1110 0000 0230 9970

Za wszystkie wpłaty z całego serca – dziękujemy!

Ps. Jeżeli chcesz nam pomóc w Promocji Programu i bezpośrednim przekazywaniu materiałów o naprotechnologii w swoim środowisku, w swojej okolicy – zgłoś się do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 2 =