Ruszył program dofinansowania leczenia niepłodności metodą naprotechnologii

Zapraszamy małżeństwa, które zmagają się z trudnościami dotyczącymi płodności do skorzystania ze specjalistycznej wizyty lekarskiej u lekarza naprotechnologa.

Z wizyty można skorzystać w każdy wtorek w godzinach 16:30-18:30
Dr n. med. Małgorzata Wolny, specjalista chorób wewnętrznych, diabetologii, naprotechnologii przyjmuje:
ul. Kazimierska 4F/U; Szczecin
Rejestracja: tel. 91 31 11 531

Po długich staraniach by w naszym zespole znalazł się lekarz, specjalista z zakresu NAPROTECHNOLOGII – udało się! Potwierdzeniem tego faktu jest certyfikat uzyskany w USA, jako rezultat długotrwałej nauki i zgłębiania wiedzy z zakresu naprotechnologii.

Z uwagi, że Poradnia Donum Vitae ma na celu promocję etycznego podejścia do spraw prokreacji, przystąpiliśmy do realizacji Programu Promocji  Naprotechnologii, która daje szanse na naturalne poczęcie dziecka w organizmie kobiety.  Program umożliwia skorzystanie z wizyty lekarskiej dofinansowanej w 50 procentach. Z programu skorzystać może każda para małżeńska. Wystarczy umówić się na wizytę dzwoniąc bezpośrednio pod wyżej wskazany numer telefonu.

Dlaczego NAPROTECHNOLOGIA?
Ponieważ cechuje ją wnikliwa diagnostyka ginekologiczna, endokrynologiczna i internistyczna mająca na celu wykrycie przyczyn zaburzeń zdrowia prokreacyjnego, a co za tym podąża – holistyczne leczenie niepłodności, która często ma charakter wieloczynnikowy. Zastosowane leczenie przyczynowe niejednokrotnie pozwala na poprawę ogólnego stanu zdrowia i trwałe przywrócenie płodności.

Wszystkie zaburzenia dotyczące przekazywania życia mają swoją przyczynę a leczenie polega na jej odszukaniu,  usunięciu i przywróceniu zdrowia (a w tym konkretnym przypadku płodności).

Taki właśnie cel przyświeca naprotechnologii.

Więcej informacji na temat samej naprotechnologii będziemy publikować w kolejnych wpisach. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszą Poradnią: 882 024 488

Jedna odpowiedź do “Ruszył program dofinansowania leczenia niepłodności metodą naprotechnologii”

  1. Wspaniała wiadomość! To prawdziwa szansa dla par pragnących skorzystać z pomocy. Ciepła i kompetentna lekarka, dr Małgorzata Wolny- to dodatkowy atut tej możliwości…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

32 ÷ = 4