Wakacyjne kursy dla narzeczonych w Poradni Donum Vitae już za nami

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią jaka zaskoczyła nas z początkiem roku, udało nam się za zgodą księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi realizować nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych. Spotkania odbywały się w formie on-line. Dołożyliśmy starań aby charakter spotkań pozostał podobny jak w przypadku kursów, które prowadzimy w naszej Poradni.

W kursach on-line, które odbywały się od początku maja do końca sierpnia wzięły udział łącznie 63 pary! Było intensywnie, wartościowo, owocnie i interesująco.


Z serca dziękujemy naszej wspaniałej kadrze: księżom i małżonkom. Ich doświadczenie, zarówno osobiste, zawodowe i doświadczenie kapłańskie jest niezwykle cenne. Dziękujemy za wkład wniesiony w przygotowanie narzeczonych do zawarcia i trwania w sakramentalnym związku małżeńskim.

Dziękujemy uczestnikom za ich zaangażowanie. Jesteśmy przekonani, że był to czas, który skłonił narzeczonych do przemyślenia wielu ważnych kwestii, które będą miały ogromne znaczenie w budowaniu wspólnego domu, wspólnym życiu i pogłębianiu relacji na drodze wiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 28 = 31