Zapraszamy Panie na spotkanie (24 luty) forma on-line „Dziecko wewnętrzne – kim jest i dlaczego warto się nim zaopiekować?”

Pojęcie wewnętrznego dziecka pochodzi między innymi z pracy Erica Berna, mówił o nim także Jung. Każdy z nas nosi je w sobie, bez znaczenia czy ma 12 czy 80 lat.

Wewnętrzne dziecko to Ty, kiedy cieszysz się wizytą w wesołym miasteczku lub aquaparku, idziesz na lody czy buszujesz w poszukiwaniu nowej książki w księgarni. To radość z jeżdżenia na rolkach, zrobienia udanego zdjęcia czy otrzymanego prezentu. To również nieprzyjemne, ale także bardzo dziecięce emocje związane ze strachem przed krytyką szefa, wstydem o to, że palnęliśmy gafę w towarzystwie czy lękiem przed odrzuceniem w związku.

Kiedy osiągamy pełnoletność, zaczynamy tzw. dorosłe życie. Studia, praca, obowiązki, założenie rodziny – życie stawia przed nami nowe wyzwania. Dzieciństwo pozostaje tylko wspomnieniem, nie znaczy to jednak, że ono bezpowrotnie znika. Wewnętrzne dziecko jest w każdym z nas.

Dlaczego warto zająć się tą wyjątkową osobą, którą jest „wewnętrzne dziecko”? 

Wewnętrzne dziecko uosabia to co związane jest z energią, witalnością, radością życia, spełnieniem i spontanicznością. Jeśli czujesz, że twój kurek z energią, kreatywnością jest zakręcony to prawdopodobnie Twoje wewnętrzne dziecko siedzi w piwnicy i płacze.

Praca z „wewnętrznym dzieckiem” jest spotkaniem z samym sobą, jest „powrotem do siebie”. Zapraszamy na takie spotkanie, już 24.02.2021r. (środa), godzina 17:30 – 19.00
Tym razem spotkanie odbędzie się w formie on-line.

Spotkanie poprowadzi Pani Agnieszka Sameluk – doświadczony mediator sądowy i rodzinny, wykładowca akademicki, trener FRIS, couch. Kobieta z  niezwykłą energią życiową i pasją do odrywania ludzkiego potencjału.

Szczegóły o dołączeniu do spotkania (odbędzie się ono poprzez platformę Zoom) zostaną przekazane po przyjęciu przez nas zgłoszenia.

My nie możemy się już doczekać!

Koszt spotkania to zaledwie 30zł od osoby.  Kto pierwszy, ten lepszy 😊 Warto!

Zgłoszenia przyjmujemy e-mailowo lub telefonicznie!
E-mail: rejestracja@donumvitae.pl
Tel: 882 024 488

Opłatę za spotkanie należy uiścić przelewem. Dokonanie opłaty oznacza deklarację udziału w spotkaniu.

Dane do przelewu:

Fundacja Donum Vitae
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

nr konta: 86 2030 0045 1110 0000 0230 9970
Tytuł przelewu: O kobiecym zdrowiu… (imię i nazwisko uczestniczki)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 3 =