Zgłoszenia na kurs

Chcesz rozpocząć przygodę przygotowania do sakramentu małżeństwa w naszej Poradni? Nic prostszego! Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz poniższy formularz zgłoszeniowy.

Jeśli w ciągu 3 dni nie otrzymasz od nas żadnej odpowiedzi – nie zniechęcaj się. Być może wystąpiły jakieś problemy techniczne. Napisz wtedy na nasz adres mailowy: rejestracja@donumvitae.pl.

Ponieważ liczba miejsc na kursie jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Terminy kolejnych kursów weekendowych

  • 21-22 sierpnia 2020 (forma on- line) Będzie to piątek od 17 do około 20.30. Sobota od 9 do około 14.00. Szczegółowy harmonogram oraz link do spotkań, które odbywają się na platformie Zoom, uczestnicy otrzymują przed rozpoczęciem kursu.
  • 18-19 września 2020

Spotkania stacjonarne rozpoczynają się w piątek o godzinie 17.00, kończą w niedzielę o godzinie 13.00. Szczegółowy harmonogram uczestnicy otrzymują przed rozpoczęciem kursu.

Matematyczna Captcha 72 − = 68

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanym wyżej zakresie przez Fundację Donum Vitae z siedzibą w Szczecinie w celu prowadzenia kursu dla narzeczonych oraz otrzymywania informacji organizacyjnych dotyczących kursu dla narzeczonych. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej Fundacji kontakt@donumvitae.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.