Kolejny raz nie możecie się dogadać? Chcecie tworzyć szczęśliwy związek, widzicie jednak jak często Wasz styl działania różni się od siebie, co niejednokrotnie doprowadza do kłótni? W Twoim domu wyglądało to zupełnie inaczej? Jesteście zupełnie inni, a zależy Wam, aby dobrze się komunikować?
Zapraszamy na spotkanie z psychologiem, psychoterapeutą par dr Romanem Szałachowskim:
Wzorce wyniesione z domu, które utrudniają komunikację w związku
Obserwując naszych rodziców i najbliższe otoczenie przez lata kształtowaliśmy własne doświadczenia i wzorce zachowań. Często te nieuświadomione nawyki, przekonania i sposoby komunikacji mogą utrudniać budowanie zdrowej i harmonijnej relacji. Spotkanie w siedzibie Fundacji to okazja, aby przyjrzeć się bliżej, jak nasze przeszłe doświadczenia mogą wpływać na obecny związek i jak je przekształcić, by komunikacja była bardziej otwarta i efektywna.
To spotkanie jest dla Was, jeśli:
- Czujesz, że komunikacja z partnerem nie zawsze przebiega tak, jak byś tego chciał/a.
- Zauważasz powtarzające się konflikty i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić.
- Chcesz zrozumieć, dlaczego w niektórych sytuacjach reagujesz w określony sposób i jak to wpływa na Waszą relację.
- Chcesz nauczyć się lepszej komunikacji opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
Spotkanie skierowane jest do par, które pragną poprawić swoją komunikację i relację. Zarówno dla tych, którzy są przed ważnymi decyzjami dotyczącymi wspólnej przyszłości, jak i dla małżeństw z wieloletnim stażem. Jeśli oboje pragniecie rozwijać się jako partnerzy i lepiej rozumieć siebie nawzajem, te warsztaty są właśnie dla Was.
KOSZT:
120 zł* od pary - kwota obejmuje wynagrodzenie dla prowadzącego, coffee bar oraz wsparcie statutowej działalności Fundacji w szczególności doradztwa i opieki psychologicznej.
Kiedy, gdzie, w jakich godzinach?
- 26 września (czwartek) 2024 r.,
- Szczecin, ul. Parkowa 1/3
- 18:00 – 21:00
PROWADZĄCY
dr Roman Szałachowski - psycholog, psychoterapeuta, na ostatnim roku specjalizacji z psychologii klinicznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi, a także prowadzi terapię dla par. Na co dzień pracuje również jako adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej, jak również Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR oraz Stowarzyszenia Psychologii Pastoralnej. Jest biegłym psychologiem w Sądzie Metropolitalnym w Szczecinie.
*) Jeżeli jesteście dziś w sytuacji, w której ostatni czas nie oszczędzał Was finansowo, a chcecie wziąć udział w tym spotkaniu, wyślijcie zgłoszenie na adres -
Serdecznie zapraszamy!